İletişim Bilgileri
+90 224 443 71 44

HAKKIMIZDA

1996 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız kısa sürede teşkilatlanmasını tamamlayarak Türkiye çapında tüm sanayi sektör-lerine hizmet verir konuma gelmiştir. İmalat ve satışını yaptığı tüm ürünlerde kalite unsurunu ön planda tutan ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, 2007 yılında ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi, 2010 yılında ISO 9001-2008 Kalite güvence sistemi kuruluş çalışmalarına başlamıştır.

Zaman ve emeğin önemli bir kısmının yerlileştirmeye yönelik çalışmalara ayrıldığı firmamızın ürün gamı büyük oranda ithal muadili yerli ürünlerden oluşmaktadır.

Sanayi sektörlerinin hemen hepsinde kullanılan makinaların yedek parçaları, orjinalleriyle aynı ölçü ve teknik özelliklerde, acil ihtiyaçları ivedilikle karşılayacak sürede ve çok uygun fiyatlarla kullanıcıya sunulmaktadır.

Bu sayede hem ülkemizin kaynakları değerlendirilmiş olmakta hem de yabancı ülkelere gidecek dövizler yurt içinde kalmaktadır. Teknik malzeme ihtiyaçlarınız için ürün çeşitlerimizin ayrıntılı olarak gösterildiği kataloğumuzun, siz müşterilerimize yardımcı ve yol gösterici olacağını umarız.

Copyright 2012 © Oma Kauçuk - Her hakkı saklıdır.
Tasarım ve Yazılım: Global Medya
TTK - TÜRK TİCARET KANUNU